Stránka plná zábavy s ceruzou v ruke

Chcete mať švédsku krížovku na Vašej webovej stránke, ktorú si budú môcť vylúštiť Vaši návštevníci? Je to jednoduché. Stačí si ju len objednať.

Ako postupovať:

1. Najskôr si overte, či krížovka sa bude zobrazovať bez chýb na Vašej stránke. Pre toto overenie vyskúšajte nasledovnú krížovku. Vložte si do stránky tento zdrojový html kód, prípadne tento html dokument. Následne po vložení tejto krížovky vyskúšajte si jej vyriešenie. Taktiež si vyskúšajte zobraziť túto krížovku vo viacerých prehliadačoch (Mozzilla, IE, Opera...). Tento krok je nutné vyskúšať preto, aby ste sa vyhli problému pri fakturácii, keďže zaslaním objednávky potvrdzujete funkčnosť krížoviek na Vašej stránke. V prípade, že je všetko v poriadku, môžete tento súbor (kód) vymazať a môžete pokračovať na bode 2.
2. Napíšte na e-mailovú adresu lustenie@centrum.sk

V ňom prosím uveďte Vaše kontaktné údaje (meno, adresu, t. č.), veľkosť krížovky (počet buniek na šírku x výšku), text (ktorý má obsahovať krížovka), farebnosť (farba bunky na tajničku a farbu bunky na legendu), ďalej oznámenie o poučení (viď 1. bod) a potvrdenie ho. +info o prípadnom odstránení hypertextového odkazu pod krížovkou.

HESLO: Objednávka online krížovky

3. Po odoslaní Vám bude potvrdená objednávka.
4. Vypracovanie krížovky bude čo najskôr, no môže to trvať 2 až 5 dní. Podľa náročnosti.
5. Po vypracovaní krížovky Vám bude krížovka odoslaná Slovenskou poštou na CD-ROMe. CD-ROM bude obsahovať krížovku v html súbore a zdrojovom kóde v textovom dokumente .txt
6. Súčasťou bude aj Zmluva o vytvorení diela v dvoch vyhotoveniach. Objednávateľ je povinný podpísať obe zmluvy a jednu kópiu odoslať obratom na uvedenú adresu.
7. Sumu, ktorá je uvedená v Zmluve o vytvorení diela je potrebné uhradiť formou poštovej poukážky na adresu autora najneskôr do 7 pracovných dní od prijatia zmluvy s CD-ROMom. Prípadné náklady spojené s touto poštovou službou znáša objednávateľ.

Teším sa na spoluprácu!

 

Cena online krížovky je pohyblivá. Závisí od počtu buniek*.

CENA ZA JEDNU BUNKU* = 0,15 €

 

Upozornenie: súčasťou online krížovky je aj hypertextový odkaz v nasledovnom znení: "viac nájdete na www.lustenie.napady.net", ktorý je umiestnený v spodnej časti pod krížovkou. V prípade, že si tento odkaz neželáte mať vo svojej krížovke, môže byť odobratý za cenu 1€.

 

*bunka = prázdne políčko na vpisovanie textu alebo políčko na legendu alebo políčko na tajničku

 

Pr. Krížovka o veľkosti 20 políčok na výšku a 15 na šírku má spolu 300 buniek, t.z. cena za online krížovku 21 €.

Meniny na web
PageRank
www.lustenie.napady.net; Pav©l Surovec 2007 - 2013, lustenie@centrum.sk
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one